Piatok, 24 Máj 2019

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Starší mladším

Medzi predvianočné sviatky patrí aj Lucia. Keďže sa k nej rovnako ako k ostatným viaže istá pranostika, tak sme práve o nej rozprúdili menší rozhovor. Ten sa uskutočnil v priestoroch mestskej kultúrnej knižnice v Trebišove pod názvom STARŠÍ MLADŠÍM.

Pracovníčka knižnice Mária Linerová pozvala na toto menšie posedenie deti zo základnej školy Sever a samozrejme zástupcov z nášho zariadenia Lumen, Mgr.Silviu Feketeovú a Johannu Zeherovú ako zástupcu klientov nášho zariadenia.

A tak v pondelok 13.decembra o 9.30hod sme sa stretli v priestoroch knižnice. Pri teplom čaji a sladkých pečivách sa naša klientka p. Zeherová rozhovorila o tom aké zvyky sa udržiavali v ich rodine od jej detských čias až po súčasnosť. Keďže p. Zeherová bývala v rôznych kútoch Slovenska, vedela nám o tomto sviatku podať aj rozmanité informácie. Detičky zo základnej školy Sever boli zaskočené rôznymi argumentmi, ktoré sa od p. Zeherovej dozvedeli. Z tohto predvianočného posedenia sme odchádzali s krásnymi zážitkami a novými poznatkami.

Dúfam, že stretnutia tohto druhu nezostanú zabudnuté a každým rokom sa budú opakovať a obnovovať.

PRENÁJOM BUFETU

Ponúkame nebytové priestory na prenájom bufetu.


Bližšie informácie u p. Žolčákovej.

Kontakt 0917 812 115

Zmluvy, objednávky a faktúry sú zverejňované na stránke zriaďovateľa

Zmluvy, objednávky a faktúry sú zverejňované na stránke zriaďovateľa

Blahoželáme

Dnes : Ela
Zajtra : Urban

Štatistika návštev

Počet zobrazení obsahu : 846208