Nedeľa, 14 Júl 2024

logo lumentv 330

Petangový turnaj

Petangový turnaj, ktorý pravidelne organizuje DOMKO – Domov sociálnych služieb Košice, sa konal dňa 07.07.2022 zo začiatkom o 9:00hod. Po obdržaní pozvánky na 3. ročník petangového turnaja, naša reakcia bola jednoduchá a rýchla - pozvanie prijímame.

Turnaja sa zúčastnilo 14 zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti Košického samosprávneho kraja, odhodlaných tvrdo zabojovať o najvyššiu priečku. Z nášho zariadenia súťažili: Vladimír Kertiščák, Ondrej Švelan a Csaba Kristóf.

Súťažiaci boli rozdelení do trojčlenných družstiev a štyroch tímov. Hralo sa systémom každý s každým. Víťazi skupín postúpili do súťaže o 1. až 3. miesto.

Aj napriek tomu, že sme na súťaž poctivo trénovali, boli tam aj šikovnejší. Konkurencia bola veľká a hoci sa nám medaila neušla, tento deň sme si užili vynikajúco, k čomu prispelo aj krásne slnečné počasie. Veď nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa.

Zároveň, by sme sa touto cestou chceli poďakovať organizátorom za príjemne strávený športový deň a pozvanie, ktoré nabudúce taktiež neodmietneme.

Spracoval: Marek Majoroš