Piatok, 24 Máj 2019

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Tancuj srdcom

Dňa 28.09.2017 sa naši prijímatelia sociálnej služby zúčastnili na I. ročníku tanečno – pohybovej súťaže pod názvom „ Tancuj srdcom „ .Organizátorom súťaže bolo zariadenie JASANIMA – Domov sociálnych služieb a uskutočnilo sa to v mestskej sále Mestského úradu v Rožňave.

Na tejto súťaži sa so svojím tanečným predstavením prezentovalo 13 zariadení sociálnych služieb. Celý priebeh sa niesol v duchu priateľstva, dobrej nálady a hlavne radosti, ktorú bolo vidieť na tvári každého prijímateľa. Mali sme možnosť vidieť tanečné predstavenie rôznych žánrov i štýlov, spoločenské tance, folklór i moderné tance.

Naše zariadenie reprezentovali 6 prijímatelia sociálnej služby ( Emil H., Ján M., Jozef B., Jarmila V., Kristína L., Zdenka U.), ktorí predviedli moderný tanec s prvkami folklóru na pieseň Jabĺčko od Kristíny. Choreografia nebola ľahká, no aj napriek tomu ju zvládli fantasticky. Na súťaž sme sa pripravovali viac ako 2 mesiace. Dôležité bolo to, že tancovali s radosťou a dali do toho svoje srdce.

Výkony tanečníkov hodnotila odborná porota v zložení tanečný majster, rozhodca, zakladateľ tanečného klubu Sambed Július Schvarcz, folklorista Ján Lipták, etnomuzikologička Mária Hlaváčová, vedúca odboru sociálnych vecí a zdravotníctva KSK Zuzana Jusková a bývalý tanečník Peter Majovčík.

Ako už napovedá názov súťaže „ Tancuj srdcom „ tanec je pohybové vyjadrenie hudby a ako sme mali možnosť vidieť všetci prijímatelia to vyjadrili aj srdcom. Zvíťazili všetci účinkujúci, to bola pointa celého podujatia.

Pripravila Mgr. Vargová

PRENÁJOM BUFETU

Ponúkame nebytové priestory na prenájom bufetu.


Bližšie informácie u p. Žolčákovej.

Kontakt 0917 812 115