Utorok, 20 Apríl 2021

Alternative flash content

To view this Flash you need Javascript on your browser and updated version of flash player.

Človeče, nehnevaj sa !!!

 

Vo štvrtok 26. 9. 2013 bolo toto slovné spojenie počuť v našom zariadení veľmi často. Dôvodom nebola zvýšená nervozita a napätie klientov, či zamestnancov, ale dopoludnie prežité pri spoločenskej hre " Človeče, nehnevaj sa!"
20 klientov, rozdelených do piatich skupín, si zmeralo svoje sily a zahrali si hru Človeče, nehnevaj sa!

1.skupina: Pituk Dušan, Šibová Elena, Jakabová Anna, Kandrik Branislav
2.skupina: Sasáková Mária, Ladonová Etela, Lehotská Eva, Dubinská Terézia
3.skupina: Tokarčik Martin, Jachim Josef, Sciranka Vladimír, Németh Vojtech
4.skupina: Szemanová Helena, Cabovská Anna, Pregová Helena, Vargovčáková Margita
5.skupina: Hutková Margita, Hutková Marta, Kalanyosová Eva, Švelanová Mária

Bolo naozaj obtiažne zvoliť jediného víťaza spomedzi toľkých súťažiacich a preto sme pre víťazov jednotlivých hier (Pregovú, Sasákovú, Kandrika, Hutkovú M. a Jachima) pripravili neobvyklé "grandfinále", v ktorom oni sami boli skutočnými figúrkami.

Hracie pole tvorilo 40 rôzne rozložených stoličiek a figúrkami na našej pomyselnej hracej ploche boli víťazi jednotlivých hier, označení farebným papierom, aby nedošlo k zámene. Aj hracia kocka bola primerane veľká. Aby to nebolo príliš jednoduché, tak na desiatich vybraných stoličkách boli umiestnené vedomostné i vtipné úlohy, ktoré museli klienti za pomoci našej šarmantnej kolegyne splniť. Spomínali na to, čo mali na raňajky, spievali pesničky i točili sa dookola. Bola aj stolička, ktorou sa hráč musel vrátiť o niekoľko pozícií dozadu. Hra zaujala nielen samotných súťažiacich, ale aj ostatných klientov, ktorí sa prišli na zábavu pozrieť a fandiť svojmu favoritovi. Ten, kto ako prvý absolvoval toto zaujímavé "grandfinále" plné veselých a zaujímavých úloh, sa stal víťazom celej súťaže. Do cieľa ako prvá prišla pani Pregová, po nej pani Sasáková a na treťom mieste sa umiestnil pán Jozef Jachim. Každý z účastníkov tejto zaujímavej a trochu netradične poňatej súťaže bol odmenený sladkosťou. Hlavnou cenou pre víťaza bolo tričko s vtipným nápisom.